Skontaktuj się z nami

BIM Engineers Ltd.
Kemp House, 152-160 City Road
Londyn EC1V 2NX, Wielka Brytania
+44 7856 888421 | +44 20 3588 8580

BIM Engineers Sp. z o. o.
ul. T. Borowskiego 2 lok. 308
03-475 Warszawa, Polska
+48 22 398 60 05

mail@bimengineers.eu

O nas
Od przeszło 12 lat pomagamy naszym klientom na całym świecie

BIM Engineers to doświadczony zespół utalentowanych projektantów i modelerów instalacji mechanicznych, sanitarnych i elektrycznych. Dla BIM Engineers nie ma granic: swoje usługi świadczymy w wielu krajach na świecie.

Historia BIM Engineers sięga 2008, gdy jeszcze jako MDB Projekt rozpoczęliśmy przygodę z projektowaniem instalacji budynkowych, a od 2017 roku kontynuujemy ją jako BIM Engineers.

BIM Engineers posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie projektowania oraz modelowania instalacji mechanicznych, sanitarnych i elektrycznych.

Świadczone przez nas usługi mają na celu ograniczenie ryzyka oraz zapewnienia ciągłości projektów. Osiągamy to, wykorzystując możliwości technologii BIM do projektowania, weryfikacji, testowania i sprawdzania projektów, które tworzymy sami lub są tworzone przez innych.

Liderzy
Maciej Iwaszko
Maciej Iwaszko
Dyrektor zarządzający

Maciej w BIM Engineers jest odpowiedzialny za zarządzanie spółkami na rynkach brytyjskim i polskim oraz za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.

W swojej codziennej pracy za cel stawia sobie zbudowanie nowoczesnej i stabilnej pracowni projektowej, która będzie przyjazna dla pracowników oraz w całości spełni oczekiwania klientów.

Maciej z wykształcenia jest inżynierem instalacji sanitarnych oraz posiada ponad 17-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji w sektorach: biurowym, handlowym, edukacyjnym, hotelowym i mieszkaniowym. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Bartłomiej Mokrosiński
Bartłomiej Mokrosiński
Dyrektor Działu Projektowego

Bartłomiej w BIM Engineers jest odpowiedzialny za część projektowa – utrzymuje kontakty z klientami na etapie realizacji projektów oraz nadzoruje prace zespołów projektowych.

W swojej codziennej pracy stawia sobie za cel maksymalne wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie projektowym oraz efektywne zarządzanie zespołami projektowymi.

Bartłomiej z wykształcenia jest inżynierem instalacji sanitarnych oraz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji w budynkach centrów handlowych, biurowych, mieszkaniowych, kinach. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.