Skontaktuj się z nami

BIM Engineers Sp. z o. o. – Headquarter
ul. T. Borowskiego 2 lok. 308
03-475 Warszawa
Polen
+48 22 398 60 05

BIM Engineers Ltd.
Kemp House, 152-160 City Road
London EC1V 2NX
Storbritannia
+44 7856 888421
+44 20 3588 8580

mail@bimengineers.eu

Usługi
Zobacz, w czym możemy Ci pomóc?
Projektowanie

Zaczęliśmy w 2008 roku jako biuro projektowe instalacji budynkowych i od tego czasu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie przy wielu rodzajach inwestycji. Nasz zespół składa się wyłącznie z inżynierów projektantów z wykształceniem wyższym. My po prostu lubimy projektować!

Modelowanie

Po wykonaniu dużej liczby modeli instalacyjnych mamy już naprawdę ogromne doświadczenie z zakresu modelowania. Możemy poprowadzić cały proces o początku do końca wraz ze wszystkimi ustaleniami wynikającymi z dokumentów kontraktowych i BIMowych. Nie da się ukryć, że proces modelowania musi poprzedzić faza przygotowawcza. Im lepiej się przygotuje start modelowania tym bardziej bezproblemowo będzie przebiegał proces modelowania. I my wiemy, jak to zrobić!

DORADZTWO BIM

Rozumiemy BIM i NIE zgubimy się w nim, jesteśmy praktyczni i pragmatyczni i zawsze w centrum tego, co robimy, są cele biznesowe i cele handlowe klienta. Jesteśmy często zatrudniani do weryfikacji realizacji założeń BIMowych w dokumentacji projektowej i modelowej. Dzięki takim działaniom klient może być pewien, że założenia BIMowe a także kontraktowe wykonawców i podwykonawców zostaną spełnione. Po prostu zroBIMy porządek.

WERYFIKACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I MODELI

Ile razy przy realizacji inwestycji występowały problemy z dokumentacją projektową lub modelami? W bardzo wielu przypadkach. W takich sytuacjach jesteśmy zatrudniani do zweryfikowania różnych stadiów projektu: może to być sprawdzenie koncepcji instalacyjnej, obliczeń energetycznych, rozwiązań zgodności z normami, doborów urządzeń czy też rozwiązań z zakresu eksploatacji instalacji, prowadzenia i dostępu do instalacji. Po prostu wszystko możemy Wam sprawdzić.