Skontaktuj się z nami

BIM Engineers Sp. z o. o. – Headquarter
ul. T. Borowskiego 2 lok. 308
03-475 Warszawa
Polen
+48 22 398 60 05

BIM Engineers Ltd.
Kemp House, 152-160 City Road
London EC1V 2NX
Storbritannia
+44 7856 888421
+44 20 3588 8580

mail@bimengineers.eu

Usługi
Zobacz, w czym możemy Ci pomóc?
Projektowanie

Zaczęliśmy w 2008 roku jako biuro projektowe instalacji budynkowych i od tego czasu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie przy wielu rodzajach inwestycji. Nasz zespół składa się wyłącznie z inżynierów projektantów z wykształceniem wyższym. My po prostu lubimy projektować! Nam efficitur elementum nulla a vestibulum. Nunc sed viverra ipsum. Aenean nec nulla egestas, feugiat enim eget, venenatis diam. Curabitur eu gravida nisi. Duis non nunc vehicula lorem ullamcorper bibendum. Morbi eu euismod quam. Integer nec elementum ipsum, in porttitor magna.

Modelowanie

Po wykonaniu dużej liczby modeli instalacyjnych mamy już naprawdę ogromne doświadczenie z zakresu modelowania. Możemy poprowadzić cały proces o początku do końca wraz ze wszystkimi ustaleniami wynikającymi z dokumentów kontraktowych i BIMowych. Nie da się ukryć, że proces modelowania musi poprzedzić faza przygotowawcza. Im lepiej się przygotuje start modelowania tym bardziej bezproblemowo będzie przebiegał proces modelowania. I my wiemy, jak to zrobić!

DORADZTWO BIM

Rozumiemy BIM i NIE zgubimy się w nim, jesteśmy praktyczni i pragmatyczni i zawsze w centrum tego, co robimy, są cele biznesowe i cele handlowe klienta. Jesteśmy często zatrudniani do weryfikacji realizacji założeń BIMowych w dokumentacji projektowej i modelowej. Dzięki takim działaniom klient może być pewien, że założenia BIMowe a także kontraktowe wykonawców i podwykonawców zostaną spełnione. Po prostu zroBIMy porządek.

WERYFIKACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ I MODELI

Ile razy przy realizacji inwestycji występowały problemy z dokumentacją projektową lub modelami? W bardzo wielu przypadkach. W takich sytuacjach jesteśmy zatrudniani do zweryfikowania różnych stadiów projektu: może to być sprawdzenie koncepcji instalacyjnej, obliczeń energetycznych, rozwiązań zgodności z normami, doborów urządzeń czy też rozwiązań z zakresu eksploatacji instalacji, prowadzenia i dostępu do instalacji. Po prostu wszystko możemy Wam sprawdzić.